Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

9.5.2008 Panička se rozhodla ,že pojedem za pejsky a mrknout na mou mámu s tátou , hlavně se těšila na pejsánky které má moc ráda a také si jich užila měla stále na klíně štěňátka čivavy , které si ji taky vybrali za svůj objekt zájmu a hlavně lízání . Těžko se pak s nimi loučila když jsme jeli domů , hned by si jedno vzala, ale páneček o dalším pejsku nechce ani slyšet škoda , tak jsem stále doma sama . Mě se tam také líbilo, akorát jsem byla zaskočena množstvím pejsků tak jsem si to ani neužila . Udělali jsme pár fotek a miminka se moc nepovedla , málo zaostřená paničku to moc mrzelo- tak se na fotky těšila.
Obrazek

3.5.2008 A máme za sebou další výlet jeli jsme s dětmi se kouknout na Farmu Bolka Polívky za zvířátky. Jak vidíte na fotce hned tam máme jednoho pejska ,který se asi chtěl kamarádit nebo možná se jen nechat vyfotit.Další zastávka cestou domů byla na Mohyle Míru , byl to pěkný výlet i když sem tam sprchlo.


ObrazekObrazek

Obrazek

27.4. Máte rádi výlety , já ano , a dnes jsem jeden pěkný prožila , navštívili jsme s pánečky Mikulovský zámek . Cesta uběhla dobře a klidně ,vůbec jsem se nebála a neklepala se v autě. Na zámku bylo pěkně proběhla jsem se udělali pár fotek a hurá zpět domů do vany a něco sníst.Obrazek


20.4 Dnes se panička rozhodla,že mě ostříhá.Není to žádný speciální střih, ale svůj účel splní, má srst je dost slepená do sebe tak abych se lépe rozčesávala.Na fotce jsem už ostříhaná a schoulená v peřinách . I když jsem takový rozčepýřený ušatý drobek, tak mě mají páníčci moc rádi. Nejde přeci o krásu , ale o lásku kterou si vzájemně dáváme.

Obrazek

Obrazek14.4. Přišli k nám na návštěvu Eliška s Dominikem tak jsme si trochu hráli a zařádili si, nakonec jsem se nechala s Eliškou vyfotit. Zato Dominikovi jsem brala vláček s kterým si hrál a museli mě stále okřikovat jinak bych ho rozkousala prostě nenechám žádné hračky na pokoji a musím všude strkat ten svůj zvědavý čumáček.

ObrazekObrazekObrazek


1.4.Konečně přišlo jaro a my s paničkou vyrazili ven na malé procházky, vylákalo nás teploučko a sluníčko. Zítra budu mít už 9 měsíců ten čas , ale letí než se stačím rozkoukat budu mít 1 rok .

Obrazek

22.3 Byla jsem na kontrole u doktora a už jsem zdravá tak už zase zlobím a lítám jak čert, panička ta ještě né stále polehává a tak jí plníme s pánečkem její přání a krátíme dlouhé chvíle.Obrazek

15.3.Venku je dnes moc krásně - modrá obloha ,sluníčko a 12 stupňů . My s paničkou ležíme , ale doma v posteli panička stále marodí s nohou a já dostala kašel a bolí mě ouška , tak mi doktor předepsal antibotika, je to moc pěkné když se o nás pánečk stará a nosí nám mňamky.

Obrazek
29.1.2008 Je večer a panička s pánečkem odjíždí pryč a já zůstávám sama doma , páneček se vrátil kolem půl noci , ale sám bez paničky , je mi smutno musím si zvykat být sama doma a hledám paničku , běhám s medvídkem po bytě a koukám do všech pokojů , ale zbytečně dnes jsem se konečně dočkala a panička se vrátila domů je 20.2. byla jsem moc šťastná a panička též jen musím být na ni opatrná a neskákat po ní moc abych jí neublížila byla totiž na operaci srdce a má jizvu přes celí hrudník , tak nám bude trochu dýl trvat než začneme zase chodit ven na procházky a budeme trochu aktivní .

Obrazek


Obrazek 30.12.TO jsem já focená v koupelně s dárky k vánocům. jedinné místo odkud nemohu paničce utéct a musím se nechat vyfotit. Jinak mi začali na svátky padat zoubky.


     

Obrazek

Obrazek
6.12.JO jo i já byla asi hodná dostala jsem od Mikuláše sušenky a balonek , ale vzápětí mi pánečci řekli ,že měli zavolat čerta pak usoudili , že by to bylo zbytečné , že jsem sama jako čert.Obrazek
Obrazek

6.11.2007 Toto je můj první

sníh. Čumáček zabořený do sněhu a lížu a lížu. Pak pár
skoků a honem domů. Poblíž štěká pes a já mám strach, panička mi vůbec nestačí jak pádím....

Obrazek


Obrazek

20.10.2007 Dnes mám dva nové zážitky. Napadl první sníh a druhý - byla jsem na oslavě narozenin Elišky. Moc se mi tam líbilo a s dětmi jsme si trošku zařádili.

Obrazek

 

Obrazek

 
 
 

6.10.2007 Tak toto je Miška, páníčci ji měli přede mnou. Byl to moc hodný a pěkný pejsek, dožil se 16 roků.
  

Obrazek


Obrazek

30.9.2007 Byl krásný podzimní den, sluníčko svítilo a my vyrazili na můj první výlet. Jeli jsme do Jedovnic k rybníku , já ťapkala na vodítku a moc mi to šlo ... mrkněte se ...
Obrazek

Obrazek

20.9.2007 Dnes je pro nás další velký den , stojí mi už obě ouška Panička má z toho velkou radost a já vypadám jak velký psík. Sice jsme jim trošku pomohli 24 hodinovým slepením , ale stálo to za to! Co říkáte ... Haf ... haf


Obrazek10.9.2007
Dnes jsem jela autem na očkování a vůbec se mi to nelíbilo, klepala jsem se jak sulc. Ke vší té hrůze mi ještě cizí paní píchla do zadečku , to už bylo moc ...... Cestou domů jsem plakala a pak padla jak polomrtvá. Probral mě až venku větřík. Panička mi doma dala mňamku a pochválila , že jsem hodná holčička.

Obrazek